O NAS

BIOLUMED

Specjalizujemy się w diagnostyce i terapii metodą biorezonansu magnetycznego.

W naszym gabinecie korzystamy z aparatury Bicom®Optima – to mobilne urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne do biorezonansu o szerokim spektrum możliwości, łączące diagnostykę z  modułami terapeutycznymi.

Specjalizujemy się w diagnostyce i terapii alergii, boreliozy, oraz innych obciążeń organizmu takich jak: wirusy, bakterie, pasożyty, grzyby, metale ciężkie itp.

AUTORYZOWANY GABINET

Jesteśmy autoryzowanym gabinetem firmy Monadith – BIOMED będącym wyłącznym i autoryzowanym przedstawicielem firmy REGUMED®GmbH na PolskęCzym jest biorezonans?

Terapia biorezonansowa, to terapia stosowana w oparciu o nowoczesne formy medycyny niekonwencjonalnej oraz w oparciu o odkrycia fizyki kwantowej, a dokładniej o działania fal elektromagnetycznych.

Metoda ta została opracowana przez naukowców niemieckich w latach 80-tych XX wieku i opiera się zarówno na medycynie chińskiej, jak i najnowszych osiągnięciach naukowych. Stwierdzono, że wszystko co jest materialne i niematerialne wytwarza pole elektromagnetyczne i posiada charakterystyczny dla siebie wzorzec częstotliwości emitowanych fal elektromagnetycznych.

Stymulacja elektromagnetyczna wywoływana przez specjalistyczną aparaturę Bicom ma nie tylko właściwości terapeutyczne, ale również umożliwia także przeprowadzanie precyzyjnej diagnostyki, która jest potrzebna dla późniejszej terapii. Metoda ta polega na pobudzeniu zdolności autoregeneracyjnych organizmu i tym samym zwalczaniu wielu chorób np. pasożytów, grzybów itp. wykorzystując do tego naturalnie występujące w ciele drgania elektromagnetyczne.

Diagnostyka oraz terapie są bezpieczne, nawet dzieci poniżej 3 roku życia mogą z niej korzystać. oraz całkowicie bezbolesne. Wynik z badania jest natychmiastowy.Zabiegi prowadzi

Monika Ludwisiak

Nazywam się Monika Ludwisiak.

Moja przygoda z biorezonansem i aparatem BICOM®OPTIMA zaczęła się 14 lat temu, gdy koleżanka poleciła mi gabinet biorezonansu, kiedy to jako młoda mama borykałam się z alergią pokarmową u moich dzieci.

Chodząc po klinikach alergologicznych i wykonując testy skórne, później badania krwi, nie miałam pełnej diagnozy na co są uczulone moje dzieci. Dopiero po testach wykonanych biorezonansem, ustalono, że są uczulone między innymi na jabłko, mączkę kukurydzianą, maliny. Dzięki temu mogłam wyeliminować te produkty z diety moich pociech.

Po jakimś czasie zaczęłam sama mieć problemy z alergią i niestety ponownie trafiłam do alergologa, gdzie robiono mi testy, następnie odczulanie. Trwało to 2,5 roku niestety konsekwencją odczulania były częste gorączki, osłabienie organizmu i garść leków między innymi sterydy wziewne brane od maja do sierpnia. I wtedy ponownie przypomniałam sobie o biorezonansie, co okazało się dla mnie wybawieniem.
Dowiedziałam się również, że biorezonans to nie tylko diagnoza alergii i odczulanie, ale również terapie przeciwbólowe, odtruwanie organizmu, rzucanie nałogów, leczenie boreliozy.

Ponownie skorzystałam z metody biorezonansu, kiedy to po wielu wizytach i badaniach u różnych specjalistów, nikt nie był w stanie postawić poprawnej diagnozy na moje pogarszające się samopoczucie. Byłam słaba, ciągle zmęczona, a narastający ból stawów rąk i nóg stawał się coraz bardziej uporczywy i zaczynał ograniczać moje normalne funkcjonowanie. Lekarze nie potrafiąc postawić prawidłowej diagnozy stwierdzili, że jest to reumatoidalne zapalenie stawów, pomimo, że moje wyniki badań tego nie potwierdzały. Po wykonaniu badań biorezonansem stwierdzono u mnie BORELIOZĘ. Aby je potwierdzić udałam się do kliniki leczenia boreliozy i chorób odkleszczowych. Tam po wykonaniu szczegółowych badań potwierdzono moje wyniki.

Podjęłam terapię biorezonansem, wprowadziłam odpowiednią dietę oraz ziołolecznictwo. Po paru miesiącach terapii na chwilę obecną czuję się bardzo dobrze, nie mam żadnych dolegliwości związanych z boreliozą. Czuję się zdrowa.

Widząc wyniki terapii mojej i dzieci, oraz wspominając drogę jaką musiałam przejść  w tzw. medycynie konwencjonalnej, postanowiłam otworzyć własny gabinet, by móc pomagać innym z podobnymi problemami.


BIOLUMED

Gabinet biorezonansu magnetycznego w Warszawie, korzystający z aparatury Bicom®Optima. Testy alergiczne, terapie odczulające, borelioza i inne zabiegi.

Gabinet

Zapraszamy do naszego gabinetu i kontaktu:
ul. Czerniakowska 71 lok.101
00-715 Warszawa
Telefon: 606-818-901
Akceptujemy płatności kartami płatniczymi.

Spotkajmy się na:

Copyright 2018 - BioLuMed - Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie TwojeCentrum.pl